21 Mayıs 2018

Bayburt Web Tasarım E-Ticaret Hizmetleri

sitebizden web tasarım haberleri

Bayburt Web Sitesi Tasarımı

 

Bayburt İlinde Neden Web sitesi yaptırmalıyım?

Bayburt Web Tasarım

Bayburt şehrinde Tanıtım deyince ilk akla gelen broşür bastırmaktır. Bayburt şehrinde bir firma açtığınızı düşünelim firmanızı tanıtmak için ilk önce broşür ve kartvizit yaptırır fakat bu baskılı reklamlarla belirli sayıda kişiye ulaşabilirsiniz.  örneğin 2000 adet broşür bastıran kişi maksimum 2000 kişiye ulaşabilir hatta bu ulaştıklarının ancak %10 u broşürü okur.

Ayrıca baskılı işler basıldıktan sonra değişiklik yapılması mümkün değildir. Kampanyada yaptığınız değişiklik firma bilgilerinizin değişmesi vb. nedenler bastırdığınız broşürler tamamen çöp olacaktır. 

Raket reklamlar ve billboardlara vereceğiniz reklamları görebilecek kişi sayısı kısıtlıdır. Reklam maliyetleri hesaplandığında dijital reklamlardan çok daha pahalıdır. Çünkü billboardlara reklam verebilecek firma sayısı kısıtlı bu nedenle gün maliyetleri de yüksektir.

Dijital ortamlarda verebileceğiniz reklamların maliyeti ise baskılı maliyetlerden çok daha ucuzdur. Reklamlarınızı sınırlandırıp sadece Bayburt veya Tüm Türkiye için  Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Twitter Reklamları, Google Merchant Reklamları vb.  dijital reklam platformlarında çok ucuza vermenin yanında ölçümlemesini de çok daha net yapabilirsiniz.

Örneğin Bayburt için bir billboarda veya Bayburt tv, radyoya verdiğiniz reklamı kaç kişinin gördüğünü ölçmeniz gerçek anlamda mümkün değildir. Fakat google adwords 'e reklam verdiğiniz bu reklamı kaç kişinin gördüğünü, kaç kişinin tıkladığını bu tıklayan kişilerin nerede yaşadığını hatta  web sitenizde ne kadar zaman geçirdiğini çok rahatlıkla görebilirsiniz.

Bayburt için Web Sitesi Tasarımı

Bir web sitesi yaptırmak en uygun reklam yolu olduğu gibi en detaylı geri beslemeyi ve ölçümlendirmeyi size sunan mecradır. Ziyaretçilerinizle ilgili her türlü detayı web sitenizden görebilir ona göre web sitenizi güncelleyebilirsiniz. 

Hedef kitlenizi seçerek reklam verebilir, hatta reklam maliyetlerinizin satışlarınızın ne kadarını karşıladığınızı da görebilirsiniz.

Kendinize sınırlar koymayın sadece Bayburt sizin için yeterli değil, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, firmanızı tüm Türkiye hatta dünyaya tanıtabilirken neden sadece Bayburt?

Bayburt Web Tasarım ve E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Yaptıracağınız web sitesinin mutlaka yönetilebilir olması gerekir. Kolay yönetilebilir bir panele sahip web sitesini çok fazla zamanınız olmasa da hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Bayburt Web Sitesi Tasarımı için kobibizden paketimizi, İnternetten Kredi Kartıyla Ürün ve Hizmet Satışı için ticaretbizden web tasarımı paketimizi inceleyebilirsiniz

Bayburt için profesyonel bir web tasarımı firması arıyorsanız istediğiniz zaman iletişime geçebilir, firmanız için tanıtım web sitesi tasarımı veya internet üzerinden satış için bir e-ticaret sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz.

 

Bayburt ili için verdiğimiz hizmetler; Bayburt web tasarım , Bayburt veb sitesi dizaynı , ,Bayburt internet sitesi kurulumu , Bayburt web sitesi dizaynı , Bayburt web sayfası tasarımı


İletişim:

0506 627 23 11

 

 

İlgili Başlıklar

Salıpazarı Web Tasarımı

Bayburt Web Tasarım E-Ticaret Hizmetleri

Batman Web Tasarımı

Bartın Web Tasarımı

Ardahan Web Tasarımı

Aksaray Web Tasarımı

Adıyaman Web Tasarımı

Alaçam Web Tasarımı

Yakakent Web Tasarımı

Vezirköprü Web Tasarımı

Terme Web Tasarımı

Tekkeköy Web Tasarımı

Atakum Web Tasarımı

Ladik Web Tasarımı

Kavak Web Tasarımı

İlkadım Web Tasarımı

Havza Web Tasarımı

Asarcık Web Tasarımı

19 Mayıs Web Tasarımı

Çarşamba Web Tasarımı

Çarşamba Web Tasarımı

Ayvacık Web Tasarımı

Canik Web Tasarımı

Tüm Haberler