18 Şubat 2014

Samsunlular Market Alışverişini İnternette Yapacaklar

sitebizden web tasarım haberleri

marketbizden.com "- siz markete gitmeyin market size gelsin" sloganıyla Samsun ili ve merkez ilçelerine hizmet vermeye başladı.

marketbizden.com "- siz markete gitmeyin market size gelsin" sloganıyla Samsun ili ve merkez ilçelerine hizmet vermeye başladı.


Samsun gibi büyük bir şehirde uygun fiyatlarla online market hizmeti veren bir web sitesinin olmaması bizi harekete geçirdi. Tabiki sitebizden.com mimarisiyle yapılan ticarebizden paketi kullandık ve market alışverişini kolaylaştıracak araçlar ekledik.


 

Samsun'da Gıda Toptancılığı yapan bir firmayla anlaştk ve ziyaretçilerimizin alacakları ürünlerde stok sorunu çekmemesi için büyük bir depo ve sevkiyat için de servis araçları temin edildi. Böylelikle günde farklı saatlerde 4 ayrı servis çıkarabiliyor ve 50TL üzeri siparişlerden de ücret almamaya karar verdik.

 


Biz ihtiyaçlarınızı hem ucuza tedarik ediyor, hem sizlere elimizden geldiğince hızlı ulaştırmaya çalışıyoruz. Bir markette bulabileceğiniz her türlü ürünü marketbizden.com 'da da bulabilirsiniz.

 

Marketbizden şu anda binlerce çeşit ürünü Samsun'un bir ucundan bir ucuna servis araçlarıyla dağıtmaktadır. Çok kısa bir süre içinde hizmet veremediğimiz mahalle ve ilçelere de hizmet vermeyi planlıyoruz.

 

Marketbizden sitesinden yaptığınız alışverişi ister kredi kartıyla kapıda, ister nakit olarak kapıda, isterseniz kredi kartıyla online ödeyebilirsiniz.

 

Belirlediğimiz alt limitler dahilinde ücretsiz servis imkanımızdan yararlanabilir marketlerde harcadığınız zamanı ve yükü azaltabilirsiniz.

Tüm Haberler