Akıllı Fiyat Rekabet Modülü

Ücretsiz Temalar Anahtar Teslim Kurulum

Akıllı Fiyat Rekabet Modülü

 

Otomatik İndirim

Akıllı Fiyat Rekabet Modülü

Pazaryerlerinde Rakibiniz Yok!

Bu modül; ürünlerinizin fiyatlarını rakiplerinizin fiyatlarıyla karşılaştırarak sizin belirlediğiniz limitlere göre otomatik olarak fiyatlarınızı günceller.

n11 hepsiburada gittigidiyor ve trendyol pazaryerleriyle entegre çalışır

İstediğiniz ürünlerde rakiplerinizin fiyatlarına göre fiyatları otomatik olarak günceller.

Tamamen Otomasyon

Siz Yorulmayın, Akıllı Bot Çalışır

E-ticaret sitenizde seçtiğiniz ürünlerin fiyatlarını N11, GittiGidiyor, HepsiBurada ve Trendyol pazaryerlerinde (Eğer isterseniz başka web sitelerindeki sorguları da opsiyonel olarak ekletebilirsiniz.) sitesindeki ürünlerle eşleştirip günlük olarak kontrol ettirebilir, asgari fiyat tanımladığınız ürün fiyatının bu servislerdeki en uygun fiyata bağlı olarak belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

7/24 Rekabet

Limitlerle Sınırlayın 

Her Zaman En Uygun Fiyat Sizde

Artık Akıllı Fiyat Rekabet Modülü n11 sitesinde seçtiğiniz kullanıcıların ürünlerinin fiyatları düşürdüğünde sizin iPhone X 64 Gb ürününüz 1 TL daha aşağı çekecek. Bu Fiyat 5.000 TL ye gelene kadar otomatik 1 TL olarak güncellenebilecek.Böylece fiyat karşılaştırma sitelerinde her zaman en uygun fiyata ürünleri siz verebilecek ve en üst sırada görünebileceksiniz.

Hatta ticaretBizden n11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Trendyol API Entegrasyon Modülü kullanıyorsanuz, fiyatı güncellenen ürün bilgileri anlık olarak ilgili pazar yerinde de  gönderilecektir.

Diğer Özelliklerimizi İnceleyin

Illustration: arrow
Kullanıcı Yorumları
6 Yıldır çalıştığım bu ekipten zerre sıkıntı yaşamadım. Prensipli, hızlı ve sabırlı olan bu güzel ekibi kutluyorum. Parayı her zaman kazanabiliriz ama "sitebizden'e işi ver, unut" hazzı paradan daha önemli.

Erkan Ayçam, Atölye Sanat Kurucusu

Kullanıcılarımızın %99.5'i yıllardır bizimle beraber...

sitebizden alt yapısı kullananan firmalar