Sipariş Gösterim Şablonları

Ücretsiz Temalar Anahtar Teslim Kurulum

Sipariş Gösterim Şablonları

Sipariş Gösterim Şablonu

Klasik Listeleme

Klasik listeleme sayfasında ödeme seçenekleri sol tarafta bir menü şeklinde gelir. Birden fazla bankayla çalışıyorsanız bankaların kart logoları sizin istediğiniz sıramada listelenir. Müşterniz istediği ödeme tipini seçerek bir sonraki adımda siparişini sonlandırabilir.

Klasik Listelemeyle Sipariş Gösterimi

En çok tercih edilen

Sipariş Formunda Listeleme

En çok kullanılan sipariş gösterim tipidir. Müşteriniz üye olsun ya da olmasın bilgilerini doldurduğu ekranda ödeme yöntemini seçer ve sonraki adımda kredi kartını seçtiyse kart bilgileriyle ödeme yapar diğer ödeme seçeneklerini seçtiyse siparişi tamamlar.

Sipariş Formunda Ödeme Seçenekli Sipariş Gösterimi

Tüm Taksit Tabloları Ekranda

Tablı Listeleme

Bu Sipariş gösterim formunda Müşteri bilgilerini girdikten sonra ödeme seçenekleri tablı kutucular şeklinde gelir. Bu listeleme şeklinin en güzel özelliği banka posu kullana sitelerde direk taksit seçeneklerinin çıkmasıdır. Müşteri taksit seçeneklerinden kendine en uygununu seçip onayladıktan sonra kart bilgileriyle ödemesini yapabilir.

Tablı Menuülerle Gösterim

Tek Ekranda Sipariş

Sayfa Yenilenmeden Seçim

Müşteri bilgilerini girdikten sonra gönder butonuna bastığında sayfa yenilenmeden klasik listelemedeki ödeme seçenekleri listelenir. Yine istediği ödeme yöntemin seçtiğinde sayfa yenilenmeden bir sonraki aşamaya geçilir ve ödeme alınır.

Tek Ekranda Ödeme

Diğer Özelliklerimizi İnceleyin

Illustration: arrow
Kullanıcı Yorumları
6 Yıldır çalıştığım bu ekipten zerre sıkıntı yaşamadım. Prensipli, hızlı ve sabırlı olan bu güzel ekibi kutluyorum. Parayı her zaman kazanabiliriz ama "sitebizden'e işi ver, unut" hazzı paradan daha önemli.

Erkan Ayçam, Atölye Sanat Kurucusu

Kullanıcılarımızın %99.5'i yıllardır bizimle beraber...

sitebizden alt yapısı kullananan firmalar