Yardım ve Destek

Web Paketlerimiz Hakkında Eğitim Dökümanları.

Portal Dernek Paketimizin Özellikleri

""

Haberler Eklentisi : İstediğiniz haberlere ait kategoriler ve alt kategoriler oluşturabilir ve bu kategoriler altına istediğiniz kadar haber ekleyebilirsiniz. Ayrıca Zengin İçerik Editorü sayesinde haberlerinizin içeriklerinizi programlama bilgisine gerek olmadan biçimlendirebilirsiniz. Tablolar oluşturabilir, yaz karakter boyutlarını, fontlarını, kalınlıklarını ve renklerini ayarlayabilir, tablolar ve animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Haber Fotoğrafı: Haber eklerken haberle ilgili fotoğrafı bilgisayarınızdan seçip ilgili habere kolayca ekleyebilirsiniz.

Haber Galerisi : Fotoğraf Galerisine yüklediğiniz fotoğraflardan istediğiniz galeriyi istediğiniz habere bağlayabilirsiniz böylelikle haberinizin altına o haberle ilgili istediğiniz kadar fotoğrafı tek tuşla yüklemiş ve slide gösterisi şeklide eklemiş olursunuz.

Yazar Eklentisi : Her haber için istediğiniz yazara atayabilir yazarları listelediğinizde eklediği haberleri görüntüleyebilirsiniz.

Üyelere Özel Haberler : İstediğiniz haberlerin sadece üye girişi yapan kullanıcıların okumasını sağlayabilirsiniz.

Google SEF Linkler : Eklediğiniz haber başlıklarını adres çubuğuna aynen taşıyarak google SEF linklerin oluşturulmasını sağlar böylelikle eklediğiniz içerik google arama motorlarında üst sıralarda listelenir.

Haber Eklenme Tarihi : Eklediğiniz haberlerin tarih ve saatlerini değiştirebilirsiniz.

Haber Sırlaması : Haber listeleme ekranında haberleri istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz.

Anasayfa Haberleri : İstediğiniz haberleri sitenizin anasayfasına atayabilir ve anasayfadaki sırlamasını ayarlayabilirsiniz.

Manşet Haberleri : İsteğiniz haberleri sitenizin manşet alanında fotoğraflı bir şekilde gösterebilirsiniz.

 

""

 

Fotoğraf Galerisi : İstediğiniz kadar kategori ve alt kategori ekleyebilir ve bu kategorilere istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Otomatik Boyutlandırma: Fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan topluca seçip atmanız yeterlidir. Sistem fotoğraflarınızı sizin için en boy oranını koruyarak olarak boyutlandırır.

Watermark (Damga) : Fotoğraflarınızın üzerine kurum logonuz otomatik olarak yapıştırılır. Böylelikle fotoğraflarınızı sizeden başkalarının kullanmasının önüne geçersiniz.

Slide Gösterisi : Oluşturduğunuz kategori altındaki fotoğrafları istediğiniz haber altına yerleştirebilir böylelikle hiç uğraşmadan slide gösterlileri hazırlayabilirsiniz.


""


Üyelik Eklentisi: Portalınıza üyelerinizi de ekleyerek isterseniz bazı içeriklerin sadece üyeler tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca üyelikleri isterseniz sizin onayınızdan geçtikten sonra aktif edilmesini sağlayabilir böylelikle üyelik sadece sizin istediğiniz kişilerin üye olmasına imkan verebilirsiniz.

Üyelere Özel Dosya : Her üyenize özel dosya veya mesaj gönderebilirsiniz.

Üyelere Toplu Mesaj : Üyelerinize siteniz üzerinden toplu olarak mesaj gönderebilirsiniz.

 

""


Reklamlar Eklentisi: Sitenizin istediğiniz alanlarına ( Özel Tasarımlarda Belirli Alanlara ) resim, video veya animasyon olarak reklam ekleyebilirsiniz.


""

 

Anket Eklentisi: Portalınız için istediğiniz kadar anket oluşturabilir ve bu anketlerin belirli tarihler arasında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Tekil ve çoğul düzenleyebileceğiniz anketler sayesinde isterseniz tek ip den sadece bir yanıt gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

""


Dosya İndirme Eklentisi:  Dökümanları ziyaretçileriniz veya üyelerinizin indirebilmesi için sitenize ekleyebilirsiniz. İsterseniz sadece üye girişi yapan kullanıcıların dökümanlara erişim sağlamasını sağlayabilirsiniz.


""

 

Konuk Defteri Eklentisi:  Ziyaretçilerinizin sitenize mesaj bırakmasını sağlayabilirsiniz.Ayrıca bu mesajlar sizin onayınızdan geçtikten sonra yayınlanır.


 ""

 

Google Seo Eklentisi:  Siteniz hakkında anahtar kelimeler belirleyerek bunları yönetim panelinden ekleyebilir, Google izleme kodlarını yine yönetim panelinden sitenize tanımlayabilirsiniz.
item has less then 1 vote