Yardım ve Destek

Web Paketlerimiz Hakkında Eğitim Dökümanları.

Sitebizden Paketlerinin Ortak Özellikleri

1 - Ücretsiz ve Sürekli Destek

Tüm sitebizden paketlerinde destek ücretsiz ve süreklidir. Kullandığınız pakete ait yönetim paneli eğitimleri dışında aklınıza takılan sorular, kullanırken yaşayabileceğiniz sorunlar için istediğiniz zaman ofislerimize gelerek, telefonla veya email yoluyla ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

2 - Tüm Platformlara Uygun Alt Yapı

Sitebizden web paketleri tüm tarayıcılarda ( Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera, Yandex vb. ) ve cihazalarda (Mobil Cihazlar, Tabletler )sorunsuz görüntülenir. 

 

3 - Google ve Diğer Arama Motorlarına Uyumlu

Sitebizden kullanıcıları SEO için ekstra emek harcamazlar. SEF linkler, otomatik oluşturulan meta taglar ve site haritası sayesinde sadece içerik ekleyerek Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkarlar.

 

4 - Ek Tasarım ve Yazılım İmkanı

Sitebizden kullanıcıları hazır web paketinde olmayan ihtiyaç duydukları yazılımları ek ücret karşılığında yazdırabilirler. Ücretsiz şablonlar yerine yine kendi kurumsal kimliklerine uygun özel tasarımları da web sitelerine giydirebilirler.

 

5 - Sınırsız İçerik İmkanı

Tüm sitebizden paketlerine sınırsız içerik ve ürün ekleyebilirsiniz. Ürün veya içerik sayısına göre paketlere ekstra ücret ödemezsiniz.

 

6 - Otomatik Fotoğraf Boyutlandırma ve Filigran Özelliği

Sitenize eklediğiniz fotoğraflar otomatik olarak boyutlandırılır ve üzerine firma logonuz yapıştırılır. Boyutlandırma yapılırken ekleyeceğiniz fotoğrafın en boy özellikleri korundığundan fotoğraf üzerinde bozulmalar olmaz. Firma logonuz üzerine yapıştırıldığından dolayı da eklediğiniz fotoğrafları başkaları kullananamazlar.