Yardım ve Destek

Web Paketlerimiz Hakkında Eğitim Dökümanları.

Yandex Mail Yönlendirme

Yandex üzerinde açtığınız epostaların başka adreslere yönlendirilmesini isterseniz bunu ilgili hesap ayarlarından yapabilirsiniz.

Aynı outlook da kural oluşturur gibi yandex mail içinde  de kurallar oluşturabilir epostalarınızı yönlendirebilir veya organize edebilirsiniz.

Fakat yandex Spam Mailleri, Giden Kutusundaki Mailleri, Gönderilmiş Mailleri başka bir adrese yönlendirmez.Sadece kural oluşturduktan sonra Gelen Maillerinizi başka bir adrese yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz bir kopyası da yine sizin mail kutunuzda kalabilir.

Eposta yönlendirmek için;

 

Ayarlar  → E-postaların işlenme kuralları menüsünü açın ve Filtre oluştur butonuna tıklayın.

 

Direk yönlendirme yapmak isterseniz Eğer kısımıdaki koşulu sağ taraftaki kırmızı çarpıya tıklayarak kaldırın.

 

Daha onra Şu adrese yönlendir kutusunu işaretleyin ve gelen maillerinizin hangi adrese yönlendirilmesini istiyorsanız o adresi yazın. Burada önemli bir nokta da eğer gelen maillerin bir kopyasının sizin kutunuzda da kalmasını istiyorsanız yönlendirilmesini istediğiniz mailin hemen altında bir kopyasını sakla kutucuğunu işaretlemeniz. 

Bu aşamadan sonra yönlendirikecek maile bir onay linki gönderilecektir. Eğer o linke tıklayıp onaylarsanız kural aktif olarak çalışmaya başlayacaktır.