Tahsilatlarınızı internetten yapın, zaman kazanın!

Gitmeden Tahsil Edin!

Müşterileriniz kredi kartlarıyla web siteniz üzerinden istedikleri tutarda size ödeme yapabilirler. Böylece büyük veya küçük tutarda alacaklarınız için müşterilerinize gitmenize gerek kalmaz.

Kolay Ödeme

Müşterileriniz siteniz üzerinden sadece kart bilgilerini girerek ödeme yapabilirler. Kolay ödeme ekranı sayesinde tek sayfa üzerinden kafaları karışmadan ödeyecekleri tutarı ve kart bilgilerini girmeleri yeterlidir.

Açık Ödeme

Herekese açık ödeme sistemi sayesinde müşterileriniz iletişim bilgilerini ve kart bilgilerini doldurarak üye olmadan size ödeme yapabilirler.

Üyelik Sistemi

İsterseniz müşterilernizin sisteme üye olmasını sağlar ve sadece kullanıcı adı şifresi olan üyelerden tahsilat alabilirsiniz.

Üyelikli tahsilat sisteminde müşterilerinizi sisteme siz de ekleyebilirsiniz. Böylece onlara bir kullanıcı adı şifre gönderir ve sadece üye müşterilerinizin sisteme girerek ödemelerini sağlayabilirsiniz.

Taksit Seçeneği

Tahsilatlarınızı anlaştığınız bankaların komisyon oranlarına göre taksitlendirebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla bankayı sisteme dahil ederek farklı kartlara farklı komisyon oranları tanımlayabilirsiniz.

Güvenle Ödeme Alın

Sistem üzerinde müşterilerinizin kart bilgileri kesinlikle saklanmaz. 3D Secure sayesinde müşterilerinize banka tarafından sms doğrulama kodu gönderilir. Böylece çalıntı kartlarla sisteminize tahsilat eklenmesi de engellenir.